cihazla su kaçağı tespiti

Artık eski yöntemlerle yapılarınızı harap etmeye son! Cihazla su kaçağı tespiti elektronik, teknolojik, bilgisayarlı robot cihazlarla artık çok kolay. Su kaçağıtespit firmaları için biraz maliyetli olsada su kaçağının tespitinde nokta vuruşu yapabilen ve hata payı çok düşük olan cihazlar sayesinde evinize, işyerinize, yapılarınıza hiç bir zarar vermeden su kaçağının tam yeri tespit edilmektedir.

Cihazla Su kaçağı bulma Yöntemi

İki farklı türde su kaçağı tespit cihazı bulunmaktadır. Bunlardan ilki görüntülü, termal olan cihazların kullanımıdır. Yapı duvarları içerisinde bulunan tesisatlarının termal yöntemle görüntülenip hangi noktada sızıntının gerçekleştiği kolaylıkla görülebilmektedir. Bir çok firma artık cihazla su kaçağı tespitiyapmakta ve bünyesinde bu cihazlardan bulundurmaktadır. İkinci yöntem ise görüntü alınmayan yapılarda bazen su kaçakları çok derinlerde olmaktadır. İşte bu noktada devreye ikinci yöntem denen akustik dinleme devreye girmektedir. Akustik dinleme ile su kaçağının hangi noktada gerçekleştiği ses dinlemesi ile kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Yine sektördeki bir çok profesyonel hizmet veren firma akustik dineme yöntemi ile su kaçaklarına müdahale edebilmek becerisine sahiptir.

Cihazla Su kaçağı bulma fiyatları

Normal su kaçağı bulma yöntemlerine göre biraz daha maliyetli olsa da daha kesin sonuçlar için tercih edilmektedir. Firmadan firmaya değişiklik gösteren fiyatlar da bölgesel su kaçağı tespiti ve yapınızın tümü için yapılan tarama ya göre de fiyat değişebilmektedir. Ortalama bir fiyat vermek gerekirse 250 Tl civarında fiyat talep edilmektedir. Net fiyatlar için lütfen firmalardan son fiyat listesini talep ediniz. Cihazla su kaçağı tespiti genelde onarım ve tadilat hizmetlerini içermemektedir. Tüketicilerin bu konuda firma ile ilk yapılan görüşmelerde mutabık kalmaları önerilmektedir. Dilerseniz çağırdığınız cihazla su kaçağı tespiti yapan firmasından onarım ve tadilat talep edebileceğiniz gibi dilerseniz su kaçağı tespit edildikten sonra kendi bildiğiniz farklı bir tadilat ustası veya su tesisatçısına onarım, tadilat işlerinizi yaptırabilirsiniz.

 

 

İlgili aramalar : Cihazla su kaçağı tespiti, Su kaçağı tespit cihazı, istanbul cihazla su kaçağı tespiti, cihazla su kaçağı bulma, cihazla su kaçak tespiti, su kaçağı bulma cihazla, profesyonel cihazla su kaçağı tespiti, su kaçak tespit cihazları, en iyi cihazla su kaçağı, su kaçağı bulma cihazı, su kaçağı bulma cihazları

Call Now Button