Teknolojiden faydalanmadan artık su kaçağı tespiti yapmanın çok zor olduğunu ve zahmetli olduğunu belirtmek isteriz. Görüntülü Su Kaçağı Tespiti hizmetini son yıllarda biz dahil bir çok tesisat firması vermektedir. Zamanı çok kısaltan ve neredeyse %100 sonuç alınan bu sitemle hem sizler kısa sürede probleminizden kurtulur hemde firma olarak bizlerde sizin gibi sorun yaşayan bir çok müşterimize gün içerisinde daha fazla hizmet verebilmekteyiz.

görüntülü su kaçağı tespiti

Su Kaçağı Görüntüleme Cihazları

Dış yüzeyde bulunan su kaçağının bulunması kolay olduğu kadar duvar, beton içerisinde bulunan tesisat borularındaki su kaçaklarını bulmak hiç de kolay değildir. İç yapıda yürüyen tesisat borularında zamanla ömrünü yitiren borularda çürüme nedeni ile su sızması ile başlayan kaçaklar ciddi boyutlara ulaşabilmektedir. Tespitinin gözle çok zor olduğu bu durumda imadımıza görüntüleme cihazları yetişmektedir. İstanbul da her su kaçağı tespiti işleminde ekiplerimizde ve araçlarımızda görüntüleme cihazı bulunmaktadır. Sık sık kullandığımız bu aletler ile bir kaç dakikada nerede kaçak oluşmuş olursa olsun kısa sürede bulmaktayız.

Görüntülü Cihazla Tespit Kaç Dakika Sürmektedir?

Normal şartlarda görüntülü su kaçağı tespiti işlemi yapmamış olsa neredeyse tüm günümüzü alan bu servis hizmeti kameralı görüntüleme cihazları ile neredeyse 15 dakika gibi müthiş kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Eğer birden fazla tesisat yapısında su sızması, çatlak ve kaçak varsa tüm binanın borularında kaçak araması yapılması gerekmektedir Buda sürenin biraz daha uzamasına sebep olmaktadır. Yinede maksimum durumda en fazla 50 dakika gibi sürede işlem bitmektedir.

Görüntülü Su Kaçak Servisi Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Su kaçağı Firmaları olarak haftanın her günü avrupa yakası ve anadolu yakasında cihazla su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Bizlere ulaşmanızdan kısa bir süre bir çok noktada servis hizmeti veren ekiplerimizden size en yakını yönlendirilmektedir. Genelde İstanbul içinde tüm müşterilerimize aynı gün hizmet sunmaktayız. Firma olarak kaliteli ve garantili hizmet sunan şirketimiz aynı zamanda tüm tesisat problemlerinizde en ekonomik fiyatlarla servis sağlamaktadır.

İlgili aramalar : görüntülü su kaçağı, görüntülü su kaçağı bulma, su kaçağı görüntüleme, su kaçağı görüntüleme cihazı, istanbul görüntülü su kaçağı tespiti, görüntülü su kaçağı tespiti

 

Call Now Button