İstanbul Su kaçağı

By su kaçağı tespiti In Su Kaçağı Firmaları No comments

Belirli aralıklarla bir çok evin ve iş yerinin büyük bir sorunu haline gelen su kaçaklarına müdahale için sayfamızda İstanbul su kaçağı hizmeti veren firmalardan bahsedeceğiz.

İstanbul gibi büyük bir metropol de diğer illere göre su kaçağı sorunu daha fazla görülmektedir. Buna bağlı olarak da su kaçağı tespiti yapan firma sayısı da hayli fazla durumdadır. Bir çok irili ufaklı firma su kaçağı üzerine İstanbul da faaliyet göstermektedir. Kimi firmalar bünyesinde barındırdığı tamamen teknolojik ekipmanlar ile çok kısa sürede su kaçağına müdahale ve tespit edebilme becerisine sahip olsa da hala eski yöntemlerle su kaçağı tespiti ile çözüm sunan firmalar da bulunmaktadır. Firma seçiminizde işini profesyonel anlamda yapan ve referans gösterebilecek firmaları tercih etmeniz sizlerin açısından daha faydalı olacaktır.

İstanbul su kaçağı firmaları çalışma prensipleri nasıldır?

İstanbul su kaçağı firmaları genellikle servis/randevu usulu çalışmakta ve bir çok firma servis için ayrı bedel ve su kaçağının tespiti için ayrı bir bedel talep etmektedir. Su Kaçağı firmasını davet etmeden önce bu konuda mutlaka firmadan detaylı bilgi alıp süprizlerle karşı karşıya kalmamalısınız. Yine firmalardan arasından yaklaşık %40 lık bir kısmı 7/24 esasına dayalı olarak hizmet vermektedir. Bir ayrıntıda şudu ki su kaçağı tespit edilmesi ile su kaçağının onarılması, arızanın giderilmesi aynı şeyler değildir. Çağırdığınız firma ile anlaşmanız su kaçağının tespiti yani bulunması ile ilgili mi olacak ve bulunan su kaçağının tamiri, onarılması yine bu firma tarafından mı giderilecek. İki farklı işlem için firma tarafından mutlaka ayrı bir ücretlendirme talep edileceğini unutmayınız. Dilerseniz çağırdığınız İstanbul su kaçağı firmasından sadece tespit isteyebilir sonrasında kendi ustanıza tespit edilen kaçağın tamiratını yaptırabilirsiniz.

İstanbul Su Kaçağı Tespit Fiyatları Ne Kadardır?

İstanbul da bulunan su kaçağı tespit firmalarının sayısının hayli fazla olması aynı zamanda rekabetide getirmektedir. Firmalar arasında ciddi anlamda fiyat farkları görülmektedir. Bir firma 90 Tl’ye su kaçağı tespiti yapabildiği gibi bir diğer firma 300 TL hizmet bedeli talep edebilmektedir. Bu farkın neden kaynaklandığı ile ilgili bir çok öngörüde bulunabiliriz. Daha düşük fiyat isteyen bir firma tespite gelindiğinde sadece bölgesel olarak sizin isteğiniz doğrultusunda su kaçağı tespiti yaparken bir diğer firma ise kapsamlı bir tarama yaparak daha garantili ve ileriki dönemlerde aynı sıkıntıyı yaşamamamız için hizmet vermektedir. Unutmayınız ki eğer su kaçağı tesisatlarınız da başlamış ise tesisat borularınız eskimiş, yıpranmış olabilir ve bu bütün tesisat borularınız için aynı anlama geleceğinden tümünün gözden geçirilmesi daha sağlıklı olacaktır.

 

İlgili aramalar : istanbul su kaçağı, istanbul su kaçağı firmaları, istanbul su kaçağı firması, istanbul su kaçağı tespiti, istanbul su kaçak firması, istanbul su kaçağı servisi, istanbul su kaçağı firma telefonları