Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

By su kaçağı tespiti In İstanbul Su Kaçağı Tespiti No comments

Ataşehir su kaçağı tespiti özel mobilize servis kadrolarımız her gün tüm semtlerde sizlere en iyi işçilik servisini sunuyor. Su kaçağı bulma işleri acemiliğe ve sıradan işçiliğe gelmez. Yanlış ve hatalı işçiliklerde oldukça yüksek masraf ve maliyetler karşınıza çıkar. Bazı yanlış tespit ve işlemler nedeni ile günlerce süren tadilat ve tamir işleri ile başbaşayız kalırsınız. Ataşehir su kaçağı tespiti için sizlere en ekonomik çözümleri ekiplerimiz sağlamaktadır. Her tür tesisat arızasında ve tıkanıklık, gider sorunlarında kısa sürede çözümler sağlıyoruz. Garantili su kaçağı bulma hizmetimizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir su kaçağı tespiti için ufak büyük iş demeden tüm bizleri arayıp servis hizmeti alan müşterilerimize cihazla su kaçağı bulma işlemi yapıyoruz. Firmamızdaki tüm su kaçağı cihazları dünyada en yeni teknoloji ile üretilmiş son model cihazlardır. Hiç bir su kaçağı ve sızıntısı cihazlarımızı atlatması mümkün değildir. Su kaçağı sorununa göre 3 farklı tip ve çalışma prensibine sahip cihazlarımızla müdahale ederiz. Cihazları kullanmakta olan tekniker ekibimizde yeterli eğitime sahip olup en doğru şekilde kullanım yapmaktadır. Su kaçak cihazları kullanmamızdaki genel amaç evin içinde yada iş yerinin içinde kırma dökme ve kazı işleri olmadan su kaçağını bulmak yönündedir.

Ataşehir Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Termal kameralı su kaçağı bulma cihazlarımız ile sıcak su tesisatındaki kaçaklarda çözüm sağlarken, kameralı görüntülü su kaçağı bulma cihazlarımızla müdahale ederiz. Evlerde en büyük risk su kaçağı bulunurken tahmine dayalı işlem yapılıp her yerin kırılması yönündedir. Ataşehir su kaçağı tespiti işlerimizde ayrıca akustik ses dinleme cihazları da kullanmaktayız. Her tesisat borusundaki su sızıntısıda gözle görülmez ve kameralı cihazlarda yeterli olmayabilir. Bu nedenle son yılların en etkin cihazı olan akustik su sesi frekansı dinleyen cihazları da kullanmaktayız.

Ataşehir su kaçağı bulma servisi hizmet bölgelerimiz : Aşık Veysel, Ataşehir Atatürk, Ataşehir Ferhatpaşa, Barbaros, Esatpasa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni Sahra, Yenişehir mahallelerinin tümünde servisimiz bulunmaktadır.