Su Kaçağı Servisi

By su kaçağı tespiti In Su Kaçağı Firmaları No comments

Su kaçağı servisi işlerinde yeni cihazların kullanımı ile işler oldukça hafiflemiştir. Tesisat işlerinde bu cihazların yararı sadece tesisat firması değil aynı zamanda yapı sahibi, daire sahiplerine olumlu yönde etki etmiştir. Eskiden cihaz olmadan yapılan her su kaçağı bulma işinde ciddi zararlar oluşur ve müşteriler ekstra tadilat yaptırmak zorunda kalırdır. Artık İstanbu su kaçağı tespiti işlerinde kesinlikle kırmaya gerek duyulmadan kaçak kolayca bulunur. Bulunan su kaçağı ve sızıntısının tamir ve onarımı içinde minimum kırma dediğimiz lokal kırma yaparak kaçağın tamiri yapılır. Borudaki sızıntı boyutuna özel kimyasal ile kırmadan onarımda mümkündür.

su kaçak servisi

İstanbul Kameralı Su Kaçağı Bulma Servisi

Yukarıdaki girişte bahsettiğimiz gibi sektörümüzde cihazlarında etkisi oldukça büyüktür. Su kaçağı servisi işlerini profesyonel düzeyde yapan firmalar kesinlikle kameralı cihazlardan yardım almalıdır. İstanbul su kaçağı firmaları olarak sizlere emin ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Elimizde bulunan kameralı teknik cihazların etkisi ile hem kısa sürede işçilik hemde uzun ömürlü çözümler sağlarız. Kimi tesisat firmalarında ise termal özelliği bulunan makinalar bulunur. Yine bunlarda da kameralı özellik bulunur. Sızıntı ve kaçağın hareketi termal görüntü sayesinde tespit edilir.

 

Su Kaçağı Bulma Cihazı

Örnekte görüldüğü gibi el kullanımına uyumlu ve tesisat borularından oluşan kaçakların görüntüsünü almak için kullanılan cihazlar İstanbul tesisat firmamızda bulunmaktadır..

Boru Dirsek Alanları

Tesisat borularının köşe ek yerlerinde sızma ve kaçak sık yaşanır. Firmamız tüm kaçak arama işlerinde bu duruma kesinlikle önem verir.

Boruda Su kaçağı çatlaması

Tesisat borusunda yıpranma, eskime ve darbeden kaynaklı delinme ve çatlak oluşur. Bu da başa sızıntı sonrasında su kaçağına dönüşür.

Anadolu yakası Su kaçağı servisi

İstanbul anadolu yakası bölgesinde Tuzla ilçesinden başlayarak Pendik, Kartal, Maltepe, Kadıköy, Üsküdar, Ataşehir, Ümraniye, Sultanbeyli, Çekmeköy Beykoz, Şile, ilçelerinin tümünde haftanın her günü servisimiz bulunmaktadır. Sitemizdeki çağrı merkezi numaralarımızı arayın Su kaçağı bulma servisimiz aynı gün adresinizde olsun. İstanbul Anadolu yakasında su kaçağı tespit haricinde tıkanıklık açma, gider açma, petek temizliği hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Avrupa Yakası Su Kaçağı Servisi

Avrupa Yakası su kaçağı servisimiz iki farklı bölgeden oluşmaktadır. İstanbulun diğer yakasına göre avrupa bölgesinde çok daha fazla su kaçağı servis telefonu bizlere ulaşmaktadır. Beyoğlu, Şişli, Beşiktaş, Sarıyer, Fatih, Eyüp, Gaziosmanpaşa ve Arnavutköy ilçelerinde farklı bir su kaçağı servisimiz görev yaparken Bayrampaşa, Zeytinburnu, Bakırköy, Güngören, Bahçelievler, Esenler, Bağcılar, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Çatalca ve Silivri ilçeleri için de farklı servis ekiplerimiz görev yapmaktadır.