wc tıkanıklık açma

Wc Tıkanıklık Açma

Ev ve İşyerlerindeki Wc tıkanıklık sorunlarında özel cihazlarımızla adresinize geliyor ve kısa sürede sorunu kalıcı olarak çözüyoruz. Kırma dökme olmadan sorunsuz bir şekilde bir kaç dakika sorundan %100 sizleri kurtarıyoruz.

lavabo tıkanıklığı açma

Lavabo Tıkanıklık Açma

Lavabonuz tıkandığınız kendi çözümlerinizle açamıyorsanız tıkanıklık ciddi boyutlarda demektir. Hemen bizlere şaşın ekibimiz özel robot ve tıkanıklık açma cihazları ile adresinize gelip bir kaç dakikada lavabonuzu açsın!

gider açma

Gider Tıkanıklık Açma

Daire ve ticari alanlarda en ciddi tıkanıklıklar atık su gider borularında yaşanmaktadır. Firmamız İstanbul da tüm müşterilerine özel kameralı robot cihazları ile gider açma hizmeti vermektedir. Hemen bizleri arayınız.

Anadolu Yakası : 0538 293 26 16
Avrupa Yakası : 0212 502 03 39
Gsm : 0538 293 26 16

Kırmadan tıkanıklık açma servisimiz sizlere Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm bölgelerde hizmet vermektedir.

mutfak tıkanıklığı açma

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak tıkanıklığı açma servisimiz tüm tıkanıklık sorunlarında sizlere en verimli hizmeti verecektir. Lavabo, gider boruları dahil her yerdeki tıkanıklıkları çözüyoruz. Hemen bizleri arayınız.

pimaş açma

Pimaş Açma

Ev ve iş yerlerindeki tüm pimaşları özel cihaz ve robotlarımızla kırmadan açıyoruz. İstanbul Pimaş açma servisimiz her gün sizlere hizmet vermektedir. Hemen bizleri arayınız.

banyo gideri

Banyo Gideri

Banyo gideri için pis atık su gider boruları ve temiz su gider borularının tümünde tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Özel robot cihazlarımızla adresinize geliyor kırmadan tıkanıklığı açıyoruz.

Anadolu Yakası : 0538 293 26 16
Avrupa Yakası : 0212 502 03 39
Gsm : 0538 293 26 16

Kırmadan tıkanıklık açma servisimiz sizlere Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm bölgelerde hizmet vermektedir.

tuvalet açma

Tuvalet Açma

Tuvalet açma servisimiz tüm İstanbul ilçelerinde bulunmaktadır. Klozet tıkanması, tuvalet gider boruları tıkanmasında özel kameralı tıkanıklık açma robotlarımızla sizlere en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Call Now Button